FRANÇAIS  POUR  VOUS

LETNÍ FRANCOUZSKÝ TÁBOR 2024

FRANÇAIS POUR VOUS

je inspirován naším anglickým táborem ENGLISH 4 YOU, který s velkým úspěchem probíhá již 22 let. Náplň nového francouzského tábora tvoří jazykové kurzy zaměřené především na konverzaci a znalost francouzské kultury. Náš francouzský tábor přináší jedinečnou možnost zdokonalit si francouzštinu, rozmluvit se a naučit se rozumět rodilým mluvčím.
Letní jazykové tábory SUMMER TIME CAMPS přitahují pozornost rodičů i dětí již 30 let. Typ a formu našich táborů se snažíme obměňovat tak, aby vyhovovaly moderním požadavkům na výuku jazyků. Proto jsme se již podruhé rozhodli uspořádat nový tábor také výhradně ve francouzštině!

Ubytování a okolí

PROGRAM TÁBORA

Program FRANÇAIS POUR VOUS je každý den rozdělen na dvě části. Ráno začíná dopoledním seminářem, při kterém je vzdělávací aktivita zaměřena na vybrané téma francouzské kultury nebo jiné zajímavé francouzské reálie. Lekce se zaměřují na konverzační dovednosti studentů. Odpolední aktivity a hry navazují na probíraná témata z dopoledních jazykových lekcí. Aktivity probíhají formou sportovních a kreativních soutěží mezi skupinami i jednotlivci. Každá skupina je vedena rodilým lektorem francouzského jazyka, který zprostředkovává autentický kontakt s francouzskou kulturou a přirozeně tak přispívá ke zlepšení jazykových dovedností. Společně s rodilým mluvčím vede skupinu český vedoucí pro případný překlad nebo vysvětlení. Oba vedoucí skupiny mluví rovněž plynule anglicky což nám umožňuje vícejazyčnou komunikaci, a to i se studenty, kteří nemluví česky.

MÍSTO KONÁNÍ

Stejně jako náš anglický tábor pořádáme FRANÇAIS POUR VOUS v apartmánech na MONÍNCI, které se nachází na Javorové skále přibližně 80 km jižně od Prahy, na pomezí středních a jižních Čech.

Areál MONÍNEC nabízí vše, co potřebujeme k pobytu a programu FRANÇAIS POUR VOUS , pohodlí a luxus v podobě ubytování v útulných apartmánech s obývacím pokojem, ložnicí a vlastním sociálním zařízením, připojení na internet přes Wi-Fi, dostatek učeben pro výuku, krásný venkovní areál s volejbalovými a tenisovými hřišti, krytým i venkovním bazénem, přírodní koupaliště s pláží, trampolíny, stoly na ping-pong, venkovní posezení a mnoho dalších atrakcí. Restaurace alpského stylu nám ve vyhrazené útulné jídelně zajišťuje vždy pestrý jídelníček. Tato restaurace připravuje i alternativní stravování pro děti s dietami či vegetariány.

Doprava
Kohout

PŮLDENNÍ VÝLETY

V blízkosti areálu se nachází četné atrakce a přírodní zajímavosti, které nám umožní zpestřit program v průběhu tábora. Horké letní dny nám kromě bazénů zpříjemní přírodní koupaliště Pilský rybník, které je od našeho ubytování vzdáleno 3 minuty chůze a nabízí také sportovní vyžití v podobě volejbalového a nohejbalového hřiště, kiosek s drobným občerstvením, opalovací louku a vyhlídkové molo. Rozlehlé okolní lesy nám zase poskytnou mnoho příležitostí k různým hrám. Kdo bude chtít, může také navštívit místní lanový park, či překážkovou dráhu.

DOPRAVA

Rodičům, kteří přivážejí děti přímo na tábor, je spolu s ostatními dokumenty k dispozici podrobný plánek, jak se do apartmánů na MONÍNCI dostanou. Doprava na tábor i zpět je také zajištěna z Prahy kvalitními a moderně vybavenými autobusy společnosti autobusy-dvorak.cz. Tato společnost nám poskytuje dopravu výhradně autobusy značek Mercedes a VDL, které splňují nejvyšší nároky na kvalitní a pohodlnou přepravu. Doprava autobusy není zahrnuta v ceně poukazu a cesta tam i zpět je zpoplatněna jednotnou částkou 500 Kč za obě cesty.

Kohout

BEZPEČNOST

Jednou z našich hlavních priorit je bezpečnost všech účastníků jazykového tábora FRANÇAIS POUR VOUS . Základním předpokladem pro dosažení tohoto cíle je předem prověřená kvalita výchovného personálu a dodržování všech bezpečnostních předpisů. Děti nikdy nezůstávají bez dozoru dospělých osob. V případě potřeby je kdykoliv k dispozici vyškolený zdravotník, který například dohlíží i na účastníky užívající pravidelně léky. Všichni naši lektoři jsou přijímáni na základě pečlivého výběru a vždy procházejí náležitými školeními.

Spolehlivost a jistota

SPOLEHLIVOST A JISTOTA

Organizátoři FRANÇAIS POUR VOUS se práci s dětmi věnují již od studentských let. Na stránkách s našimi referencemi a na Facebooku se můžete přesvědčit, jak se u nás dětem líbí, a zda jsou spokojeni i ti nejpovolanější – rodiče dětí. Nejeden z účastníků SUMMER TIME CAMPS tráví s námi prázdniny již řadu sezón. Mnohdy se stává, že děti během jediného léta stihnou absolvovat i víc než jeden z našich programů. To nepochybně svědčí o oblibě našich táborů a kurzů. A každý pedagog jistě potvrdí, že největší úspěch má taková výuka, na kterou se sami žáci těší.

VĚK, TERMÍNY A CENY

Jazykový tábor FRANÇAIS POUR VOUS je vhodný pro děti ve věku od 12 do 17 let, které mají alespoň částečné základy francouzského jazyka, ale i pro pokročilejší studenty, kteří si chtějí francouzštinu procvičit aktivně a zároveň se seznámit s francouzskou kulturou hlouběji. Studenti jsou rozděleni do skupin především dle úrovně znalostí jazyka s přihlédnutím k jejich věku, tak, aby zároveň byli i se svými vrstevníky. Věková struktura i umístění tábora, tak zaručují nejen vysokou úroveň výuky, ale i pohodově strávené letní prázdniny.

FRANÇAIS POUR VOUS se letos v areálu na MONÍNCI uskuteční třetí týden v červenci, od neděle do neděle, v termínu 14.7. – 21.7.2024. Cena 11 490 Kč zahrnuje vše, včetně ubytování, stravování, výuky i dalšího programu tábora.

MÁTE ZÁJEM?

Jestliže máte zájem se FRANÇAIS POUR VOUS zúčastnit, kontaktujte nás pro zaslání přihlášky na níže uvedeném emailu či telefonních číslech nebo si rovnou pobyt rezervujte prostřednictvím následnujícího formuláře.

Kohout

Potvrzujeme úspěšné přijetí Vaší rezervace.

Jakmile rezervace zpracujeme, zašleme Vám přihlášku/y a další informace na Váš e-mail.

Vytvořit další rezervaci

Prosíme, vyplňte údaje o Vás či přímo o Vašem dítěti, abychom Vám místo zarezervovali a obratem mohli zaslat přihlášku na jazykový tábor FRANÇAIS POUR VOUS 2024. Přihlášku, která je smlouvou o zájezdu, obdržíte na Váš e-mail co nejdříve. Přihlášení je závazné až po odeslání vyplněné přihlášky zpět.

Rezervaci nezapomeňte odeslat. Neváhejte nám napsat případný vzkaz či poznámku. Potvrzení o zpracování rezervace a všechny potřebné informace budou následně zaslány na Váš e-mail. Chráníme Vaše osobní údaje – podrobnosti naleznete na stránce věnované GDPR.